Máte obavu o majetek, či své blízké? Hledáte jednoduché řešení, díky kterému budete mít lehké spaní a pocit bezpečí? Pak jste u nás správně.

Od počátku se naše firma věnuje výhradně montážím, servisu a poradenství v oblasti zabezpečovacích technologií. Za 20 let naší existence, kdy jsme se plně soustředili pouze na zabezpečení domácností a firem, můžeme s jistotou tvrdit, že od nás získáte personalizované zabezpečení na míru vašim potřebám.

Často se setkáváme s výsledky neodborné práce různých kutilů a přeučených elektrikářů, kteří za vidinou zisku montují sofistikované zabezpečovací systémy a svoji práci nejsou mnohdy schopni udělat kvalitně. S námi se odbyté práce a neprofesionálního přístupu bát nemusíte. Proč byste si měli vybrat nás? 

Montáží to nekončí

Zakládáme si na dlouhodobém vztahu se zákazníkem. Veškeré servisní zákroky i konzultace jsou u nás samozřejmé. Nenecháme vás na holičkách!

Naši zákazníci

Nejvíce nových zákazníků získáváme díky doporučení od stávajících zákazníků. To je podle nás nejlepší reference kvality a odbornosti našich služeb.

Vysvětlení a prezentace

Bojíte se, že vás bude alarm rušit? Falešné poplachy jsou u našich přístrojů minimální. Ovládání vám vysvětlíme a ukážeme. Zvládne ho hravě každý.

3 hlavní důvody vám nestačily? Máme pár dalších!

  • Nezahltíme vás technickými frázemi, ale vybereme nejlepší řešení pro vaše potřeby s ohledem na vaši peněženku.
  • Splníme i specifické požadavky. Můžeme vám systém nakonfigurovat na míru!
  • Máme know-how, díky kterému určíme, jaký systém se k vám nejvíc hodí.

Chcete vědět více? Zavolejte nám, nebo napište! Telefonicky vám dokážeme přesně říct, jaké řešení je pro vás bude vhodné a kolik bude stát!

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

+420 608 973 009